06/12/2012

Uporaba predavalnice




 

Spoštovani študenti,

na pobudo in predlog predsednice Študentskega sveta Zale Marn, o možnosti splošne uporabe enega izmed šolskih prostorov vas obveščamo, da se je vodstvo šole odzvalo in sprejelo sklep, da študentom omogoči uporabo prostora v vmesnem času, kar pomeni študentom, ki so končali s kabinetnimi vajami ali klinično prakso do 15:00 ure oziroma do začetka predavanj ali izpitov na posamezni dan v tednu. Razpored pedagoških popoldanskih obveznosti je dnevno objavljen na oglasni deski šole v avli šole.

Prostor, v katerem boste lahko počakali na popoldanske obveznosti, je manjši Seminar 3 poleg Referata za študijske in študentske zadeve. Za red in mir boste skrbeli sami, kar je prvi pogoj, da boste prostor lahko uporabljali. V kolikor boste v prostoru obedovali, pričakujemo, da boste do začetka pedagoških obveznosti za seboj pospravili in prezračili. Prostor mora biti čist kot je bil, preden ste vanj vstopili. V skladu s tem vam priporočamo, da si preberete Hišni red VŠZNJ, ki je dostopen na spletni strani šole in v ŠIS-u.

V kolikor bomo ugotovili odstopanja od zgoraj navedenega, vam prostor ne bo več na voljo, zato vam svetujemo in verjamemo, da boste spoštovali hišna pravila.
 

 

izr. prof. dr. Brigita Skela Savič
Dekanja